Już w najbliższy piątek, tj. 6.10.2023 r., Gmina Wrocław wraz z Partnerami – Dolnośląską Izbą Rolniczą oraz Stowarzyszeniem „Kraina Łęgów Odrzańskich”, zapraszają na bezpłatne spotkanie dla osób do 35 r.ż. z obszarów wiejskich.
Spotkanie ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń w prowadzeniu biznesu z branży produktu lokalnego oraz aktywizację obecnych osób do założenia własnych działalności gospodarczych albo rozszerzenia istniejących, w kierunku rozwoju produktu lokalnego.

Termin: 6 października (piątek)
Miejsce: Stara Biblioteka, ul. Parkowa 1-3, Wrocław
Godzina: 11.00 – 15.00

Prelegenci:

Arletta Ziemian – Browar Stu Mostów – “O odwadze w budowaniu własnego biznesu.”

Chcesz założyć własną działalność, ale nie wiesz czy jesteś na to gotów? Może chcesz zmienić swoją ścieżkę kariery, ale nie masz odwagi aby zrobić pierwszy krok. Dowiedz się jak np. z bankowości, można przejść do prowadzenia wielokrotnie nagradzanego biznesu.

Bartosz Jurga – Kiszone Specjały – „Promocja produktów lokalnych w sieci i nie tylko!”

Marketing lokalnych produktów może być wyzwaniem, dowiedz się jakie rozwiązania możesz stosować w swoim biznesie. Jeden post może zmienić wiele!

Paweł Dudała – Piekarnia Plon – „Nauka drogą do sukcesu”

Jak udało się stworzyć recepturę na biznes i nie tylko? Poszukiwanie, nauka i wytrwałość, czy to jest przepis na sukces?

Nasza grupa docelowa to osoby do 35 r.ż. z terenów obszarów wiejskich.

Link do formularza rejestracyjnego „od pola na wrocławski stół”

Zaproszenie na bezpłatne spotkanie