Urząd Gminy Wińsko widziany od Placu Wolności

Szanowni Mieszkańcy!

Informujemy, że od poniedziałku 23.08.2021 r. zostanie wprowadzona bezpośrednia obsługa mieszkańców w biurach znajdujących się w parterze budynku Urzędu.

Przy okienkach drzwiowych prowadzących do biur będzie można  załatwić sprawy dotyczące:

– ewidencji ludności i dowodów osobistych,

– rolnictwa, ochrony środowiska i gospodarki nieruchomościami,

– podatków.

W sprawach związanych z planowaniem przestrzennym, budownictwem, funduszem sołeckim,  osobisty kontakt z merytorycznym pracownikiem  możliwy będzie w Biurze Obsługi Klienta.

W pozostałych sprawach nie wymagających przyjścia osobistego, nadal prosimy Państwa o kontakt telefoniczny w godzinach pracy Urzędu: 71 38 04 200 lub 71 38 04 225, pod adresem e-mailowym: sekretariat@winsko.pl, a także przez elektroniczną skrzynkę Podawczą ePUAP.

Pełny wykaz numerów kontaktowych do pracowników Urzędu Gminy Wińsko dostępny jest na stronie https://winsko.pl/urzad-gminy/.

Pełny wykaz numerów kontaktowych do jednostek organizacyjnych dostępny jest na stronie https://bip.winsko.pl/jednostki_podlegle/21/jednostki_organizacyjne.

Klienci przebywający w Urzędzie Gminy Wińsko i pracownicy ich obsługujący zobowiązani są do dezynfekcji rąk, zakrywania ust i nosa, zachowania odstępów.

ZADBAJMY O BEZPIECZEŃSTWO SWOJE I INNYCH

PRZYWRACAMY DYŻURY PANI WÓJT

We wtorki od 16.00 do 17.00 w Biurze Obsługi Klienta. Wcześniejsze umawianie się nie jest wymagane.