Wypoczynek w stylu SLOW LIFE, z dala od wielkich miast, w kameralnej atmosferze, z klimatem.

Filozofia Slow Life nakazuje chociaż przez chwilę zwolnić tempo, poświęcić czas na własne zainteresowania, na kontakt z przyrodą, jednocześnie odrzucając codzienny pęd, gonitwę za pieniądzem i karierą.
W Wiosce Tipi proponujemy klimatyczne i niepowtarzalne noclegi typu glamping, bliskość przyrody, ciszę, spokój, świeże powietrze. Łatwiej w naszej okolicy spotkać stado jeleni, niż gromady turystów. To idealne miejsce, gdzie możesz wyłączyć silniki chociaż przez weekend.
W okolicy jest wiele ciekawych miejsc. Można pojeździć rowerem po lesie, pospacerować nad Odrą, podglądać dziką przyrodę, wybrać się na wyprawę quadem, wreszcie popróbować jazdy konnej u naszych sąsiadów. Można też nie robić nic, położyć się na hamaku w ogrodzie i poczytać swoją ulubioną książkę.
Jednym słowem panuje tu „święty spokój”, bez tłumu zblazowanych i roszczeniowo nastawionych turystów, bez zgiełku dużych i znanych miejscowości turystycznych.
Marzy Wam się ” słodkie nic nie robienie”, „nie myślenie o trudach codzienności”, naprawdę bez ludzi, wśród drzew, w ciszy, a jednak ładnie, klimatycznie, wygodnie i komfortowo. Bez codziennych newsów, polityki, z lampką dobrego wina, podczas gorącej kąpieli w balii ogrodowej w świetle księżyca i gwiazd w blasku palącego się ogniska.
Wydaje się to prawie niemożliwe, a jednak – jesteśmy, w małej miejscowości Rajczyn, w gminie Wińsko na Dolnym Śląsku.
Jeśli zebraliście się w sobie i musicie odpocząć, chociaż przez weekend, przyjedźcie do nas.

Kontakt:
tel. 730 108 848
Strona internetowa Wioska Tipi
Facebook Wioska Tipi