Na Stadionie Miejskim w Wołowie odbyły się VIII Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w Lekkiej Atletyce pod hasłem „Integracja na sportowo”, organizowane przez Hufiec Pracy w Wołowie przy udziale lokalnych jednostek samorządowych.
W zawodach udział wzięło blisko 60 uczestników z 16 hufców pracy z całego Dolnego Śląska, którzy rywalizowali w 6 konkurencjach lekkoatletycznych.
Gminę Wińsko reprezentowała Marta Ardeli – Pełnomocnik Wójta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Narkomanii i Uzależnień Lekowych.
Mistrzostwa były okazją nie tylko do sportowej rywalizacji, ale także integracji młodzieży i promocji aktywnego stylu życia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i sportowej atmosfery!
fot. Celina Burczyńska













