Wójt Gminy Wińsko Jolanta Krysowata-Zielnica zaprasza wszystkie sołectwa do udziału w konkursie „Jak tu pięknie!”. To wyjątkowa okazja, by pokazać uroki swojej miejscowości, piękne krajobrazy, zadbane przestrzenie oraz miejsca, które tworzą wyjątkowy klimat naszej gminy.
Zdjęcia swojej miejscowości wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową należy przesłać na adres: kontakt@gokwinsko.pl do 30 czerwca 2026 r.
Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 18 lipca 2026 r. podczas Dni Wińska.
Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie www.gokwinsko.naszgok.pl




