Serwis Dyktanda.pl zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

W tym przypadku zmagania uczestników będą polegały na omawianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą w języku polskim, tak aby mogły pełnić funkcję wsparcia dla osób , które dopiero uczą się angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać poprawną angielszczyzną. Jakie są przewidziane tematy wypracowań? To np. proste i skomplikowane wyrazy, potoczne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Warto wspomnień, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opracować (z przygotowanej, obszernej listy), ale także nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziane zostały nagrody gwarantowane za zgromadzenie danej liczby punktów.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Wybierz temat wypracowania z przygotowanej przez nas listy.
  2. Zapoznaj się uważnie z treścią polecenia.
  3. Omów dane zagadnienie w sposób wyczerpujący, tłumacząc je po polsku i uzupełniając przykładami po angielsku.
  4. Każde wypracowanie zostanie sprawdzone i ocenione przez nauczyciela języka angielskiego.
  5. Zgromadź więcej punktów w rankingu niż inni uczestnicy i zdobądź wymarzoną nagrodę!

Konkurs właśnie się rozpoczął i potrwa do 5.12.2021 r.

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!