Dzieci podczas prac na zajęciach.

 

W Gminnym Ośrodku Kultury odbywa się wiele zajęć.
Kółko matematyczne cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Zajęcia odbywają się w czwartki i piątki w godzinach popołudniowych, prowadzone są przez doświadczonego Pedagoga Panią Stanisławę Borodacz.
W GOKu organizowane są również zajęcia Sensoplastyki przeznaczone dla dzieci w wieku od roku do 3 lat. Zajęcia odbywają się w każdy wtorek o godzinie 10:00. Plastyka sensoryczna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodziców. Zajęcia pierwotnie miały odbywać się raz w miesiącu, ze względu na prośbę rodziców odbywają się co tydzień.
W GOKu odbywają się również takie zajęcia jak: zajęcia artystyczne grupy artystycznej White Diamonds, jest to grupa dzieci działająca od 3 lat przy Gminnym Ośrodku Kultury w Wińsku. White Diamonds swoimi występami uatrakcyjnia Gminne wydarzenia i imprezy.
Zajęcia plastyczne odbywają się dla dwóch grup wiekowych w każdą środę.
Zajęcia z jogi odbywają się w każdy wtorek o godzinie 17:00, zajęcia prowadzi Katarzyna Popowicz.
Zdrowy Kręgosłup prowadzony przez trenera Artura Trubickiego – w zajęciach biorą udział różne grupy wiekowe dbające o swoją postawę, kręgosłup i sprawność fizyczną.
Zajęcia Zumba prowadzone przez Barbarę Maślejak porywają do tańca wiele Pań nie tylko z Gminy Wińsko.
GOK wychodzi do mieszkańców również z ofertami, które odbywają się raz w miesiącu.
Seanse filmowe z Harrym Potterem – ostatni seans odbył się 15 października, cieszył się ogromnym zainteresowaniem, osoby uczestniczące w Magicznym Wieczorze z Harrym Potterem mogły przenieść się wprost do Hogwartu, w tym dniu nie zabrakło również wielu zabaw dla dzieci.
W GOK organizowane są również co miesięczne wyjazdy do kina. Oferta ta również cieszy się dużym zainteresowaniem. Kolejny zaplanowany wyjazd jest na27.10.2021. Wolne miejsca na wydarzenia organizowane przez GOK rozchodzą się bardzo szybko. Cieszymy się, że oferta z jaką wychodzimy do ludzi cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gminy.